Dobrodošli na prvi srpski forum o Ashley Greene.
registrujte se i kontaktirajte Ashley i saznajte sve o njoj!

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika 2rzfjpvAshley se izwinjawa zbog skandaloznih slika 29z3okzAshley se izwinjawa zbog skandaloznih slika 2epubmt
Dobrodošli na prvi srpski forum o Ashley Greene.
registrujte se i kontaktirajte Ashley i saznajte sve o njoj!

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika 2rzfjpvAshley se izwinjawa zbog skandaloznih slika 29z3okzAshley se izwinjawa zbog skandaloznih slika 2epubmt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o Ashley Greene i saznajte sve o njoj!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika

Go down 
5 posters
AuthorMessage
AGreene
A.G.S Administrator
A.G.S Administrator
AGreene


Posts : 1203
Join date : 2009-07-22
Age : 27
Location : nowhere and everywhere

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Empty
PostSubject: Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika   Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:27 am

Danas vam pisem ovo pismo u vezi neprimerenih fotografija koje su izasle o meni u proteklih 24 casa.Ja se izvinjavam svim mojim prijateljima,obozavaocima i naravno porodici koji su culi za ovo ili videli ove fotografije i bilo je pogresno sa moje strane sto sam uopste i slikala ove fotografije. Iako su one trebale da ostanu u mojim rukama ,pobegle su nekom drugom,sto znaci da su iscurele.Nazalost,to se naravno i dogodilo i dospele su na internet.

Paris Hilton je bila veoma kooperativna i oborila je fotografije,ali drugi web sajtovi nisu.Ja sam u stvari preuzela pravni postupak prema onome kome su iscurele ove fotografije,jer nisam imala nameru da stavim ove fotografije dostupnim za javnost.Ovo su moje fotografije,stoga imam pravo da vam kazem da ih ne postavljate na svojim web stranicama.

Bila sam veoma blesava sto sam ikada i slikala ove fotografije,to je bilo jako detinjasto i nezrelo od mene.Ja se izvinjavam jos jednom,pogotovo mojim fanovima,i zaista se nadam da cete mi oprostiti.Ako ne prihvatate moje izvinjenje,to je razumljivo i ja vam zahvaljujem jer ste me podrzavali ovako dugo.
Za vas koji ste mi oprostili,hvala vam.Drago mi je sto mozemo nastaviti ovo putovanje zajedno.Bog vas sve blagoslovio!!!Nrode puno vas volim!<3

Izwor ; Robert Patinson Srbija
Back to top Go down
http://www.ashleyserbia.org
*TWILIGHT girl*
Saznajes sve o Ashley
Saznajes sve o Ashley
*TWILIGHT girl*


Posts : 230
Join date : 2009-09-27

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Empty
PostSubject: Re: Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika   Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 8:20 am

Pa ok...ipak se izvinila!
Back to top Go down
Ancikaaaa
Gledas Twilight
Gledas Twilight
Ancikaaaa


Posts : 98
Join date : 2009-09-26
Age : 32
Location : In The ..:::City Club:::..

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Empty
PostSubject: Re: Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika   Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 8:43 am

Ja je nekrivim uopshte!Potpuno je razumem!
Back to top Go down
*Demii D Lovato*
A.G.S Administrator
A.G.S Administrator
*Demii D Lovato*


Posts : 357
Join date : 2009-10-02

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Empty
PostSubject: Re: Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika   Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 5:39 am

pa dobro...izvinila se...nema weze sada Smile
Back to top Go down
AGreene
A.G.S Administrator
A.G.S Administrator
AGreene


Posts : 1203
Join date : 2009-07-22
Age : 27
Location : nowhere and everywhere

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Empty
PostSubject: Re: Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika   Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 6:15 am

slatkica Very Happy
Back to top Go down
http://www.ashleyserbia.org
*TWILIGHT girl*
Saznajes sve o Ashley
Saznajes sve o Ashley
*TWILIGHT girl*


Posts : 230
Join date : 2009-09-27

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Empty
PostSubject: Re: Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika   Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 4:54 am

Pa izvinila se....msm mnoge zvede ne rade ni to!
Back to top Go down
Anchi Alice Cullen
Trudis se sa saznas sto vise o Ashley
Trudis se sa saznas sto vise o Ashley
Anchi Alice Cullen


Posts : 161
Join date : 2009-10-10

Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Empty
PostSubject: Re: Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika   Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 7:39 am

Nije se samo njoj desiloo...skoro swe jawne licxnosti imaju takwe slike....Uopste nije ona kriwa ima prawo da se slika kad hoce,kako hoce,s kim hoce... a kreteni koji su joj hakowali mob,komp ili sxta wec samo mogu da joj pljunu ispod prozora da joj se klizaju udwaracxi jer oni njoj ne mogu nisxta jer ima weoma weoma werne fanowe
Back to top Go down
Sponsored content





Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Empty
PostSubject: Re: Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika   Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ashley se izwinjawa zbog skandaloznih slika
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ashley srecna zbog Samerine krvi.
» Ashley's interwiew for Ashley Greene Serbia
» Ashley na Twitteru!
» Ashley Plavusa
» Ashley i Kellan

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Twilight filmovi i knjige :: Twilight knjige :: Eclipse / Pomracenje :: Novosti - News-
Jump to: