Dobrodošli na prvi srpski forum o Ashley Greene.
registrujte se i kontaktirajte Ashley i saznajte sve o njoj!

Intervju sa Ashley Greene! 2rzfjpvIntervju sa Ashley Greene! 29z3okzIntervju sa Ashley Greene! 2epubmt
Dobrodošli na prvi srpski forum o Ashley Greene.
registrujte se i kontaktirajte Ashley i saznajte sve o njoj!

Intervju sa Ashley Greene! 2rzfjpvIntervju sa Ashley Greene! 29z3okzIntervju sa Ashley Greene! 2epubmt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o Ashley Greene i saznajte sve o njoj!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Intervju sa Ashley Greene!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Anchi Alice Cullen
Trudis se sa saznas sto vise o Ashley
Trudis se sa saznas sto vise o Ashley
Anchi Alice Cullen


Posts : 161
Join date : 2009-10-10

Intervju sa Ashley Greene! Empty
PostSubject: Intervju sa Ashley Greene!   Intervju sa Ashley Greene! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 8:45 am

ŠTA JE REKLA…

Od modela do glumice
Razmišljala sam o manekenskoj karijeri, ali svi s kojima sam o tome pričala uveravali su me da je pametnije da se upišem na časove glume ili kurs za fotomodele jer nisam dovoljno visoka za manekenku. Poslušala sam savet i otkrila da je gluma ono čime se želim baviti!

Kako je sve počelo
U jesen 2007. otišla je na audiciju za ”Twilight”. Javila se za ulogu Belle Swan, no nije izabrana. Ponovno su je pozvali kad su birali glumicu za lik Alice. Nakon audicije vratila se kući uverena da nije dobila ulogu. “Bila sam jako zadovoljna audicijom, uverena da je lik Alice stvoren za mene. No, kako mi niko ništa nije rekao, mislila sam da mi je uloga promakla. Plakala sam od tuge. A onda su me nazvali. Kakvo oduševljenje! Nazvala sam mamu i tatu i oni su se rasplakali od sreće i uzbuđenja.”

O liku Alice
Drago mi je da u ”Twilight-u” moja uloga nije bila toliko velika jer sam u početku bila zbunjena i nervozna. Do drugog filma imala sam vremena potpuno razviti lik i sad mi je zaista ugodno u koži Alice Cullen. Većina ljudi je vidi kao veselu, slatku, brbljavu djevojku, a u njoj je mnogo više. Biće mi jako žao rastati se od svog lika kad završimo snimanje serijala.

Život nakon ”Twilight-a”
Moj je život postao prava ludnica. Radim, i radim, i radim. Nakon uspeha filma počele su mi stizati razne poslovne ponude, pljuštali su pozivi da se negde samo pojavim. Kakva promena! Donedavno sam bila samo glumica koja se pokušavala probiti. Delila sam stan sa još dvoje ljudi i nisam znala hoću li idući mesec imati za stanarinu.

Loša strana slave
Popularnost može umarati. Zar je to normalno da moja mama može na internetu pročitati gde sam i šta radim svaki dan? Užas! Od osobe koju niko nije poznavao niti mario za nju gotovo preko noći postaneš glavna vest u novinama. Pišu o tome šta jedeš, gde ideš, s kim se družiš ili s kim si popio kafu…

Dobra strana slave
Dođeš na audiciju, a producenti i reditelji odjednom znaju ko si. Žele da znaju šta misliš, šta bi htela raditi, kako vidiš scenario. Pre sam ulazila sa strahom, nervozna, misleći da te veliki studijski šefovi gledaju kao malog mrava kojeg će zgaziti. Danas uđem, sednem i razgovaram s tim ljudima. Tako je trebalo biti od početka.

Odnos s Robertom, Kristen, Jacksonom…
Atmosfera na setu bila je super. Jako se dobro poznajemo, što je sasvim logično jer smo mesecima radili šest dana u nedelji po 12 sati. Odmah prepoznaš kad neko dođe neraspoložen i želi mir. Razumeš ga jer i ti prolaziš kroz takve faze. Možemo se više oslanjati jedni na druge.To je lep osjećaj.

Najdraža scena u ”New Moon-u”?
Bilo je jako zabavno voziti porsche. Morala sam juriti tim uskim, popločanim ulicama i istovremeno izgovarati tekst. Ponosna sam jer mi je to uspelo a da nisam slupala auto!

Planovi za budućnost
Volela bih ulogu poput one Julije Roberts u Erin Brokovich ili Charlize Theron u North Country, da moja gluma dirne nekog u dušu. U tim su filmovima bile neverovatno nadahnjujuće. Ta će mi se želja možda ostvariti kad budem glumila da imam 30, a ne 16 godina!

O momcima

- Samostalna sam i ne podnosim momke koji postanu previše ovisni o tebi ili traže stalnu pažnju. Bojim se da ću ih povrediti, a s tim se ne znam nositi.
- Treba mi dečko koji razume princip pružanja i davanja. Ne mogu ja biti jedina koja daje.
- Mrzim ljubomorne tipove. Svako može biti ljubomoran, svi to nosimo u sebi. Treba znati obuzdati taj osećaj jer ćeš u protivnom oterati tu osobu od sebe.
- Draža mi je zabavna, ležerna veza nego da netko glumi kako me ludo voli.
- Na ulici se mimoiđem s milion zgodnih tipova, ali većina ih nije seksi. Seksepil ima veze s intrigom i tajanstvenošću, a ne sa stavljanjem svih karata na sto.
- Privlače me muškarci sa stavom, oni koji hodaju uokolo i izgledaju kao da govore “nema žene koja me ne bi pozvala u svoj krevet”.
- Otkako sam postala slavna, nisam imala dečka. Ljuti me kad moje ime povezuju s tolikim muškarcima, a ja sam celu večnost sama. Obično nazovem roditelje da im kažem kako će krenuti glasine o mojoj vezi s tim i tim, da ih pripremim i objasnim da su to izmišljotine.
Back to top Go down
*Demii D Lovato*
A.G.S Administrator
A.G.S Administrator
*Demii D Lovato*


Posts : 357
Join date : 2009-10-02

Intervju sa Ashley Greene! Empty
PostSubject: Re: Intervju sa Ashley Greene!   Intervju sa Ashley Greene! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 11:39 am

Joj hvala.Ash je bas cool lik Very Happy
Back to top Go down
Anchi Alice Cullen
Trudis se sa saznas sto vise o Ashley
Trudis se sa saznas sto vise o Ashley
Anchi Alice Cullen


Posts : 161
Join date : 2009-10-10

Intervju sa Ashley Greene! Empty
PostSubject: Re: Intervju sa Ashley Greene!   Intervju sa Ashley Greene! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 1:41 pm

Nema na cxemu :DDD>...Da najjacxa je Very Happy
Back to top Go down
**Alice**
Now/a si na forumu
Now/a si na forumu
**Alice**


Posts : 8
Join date : 2010-01-07

Intervju sa Ashley Greene! Empty
PostSubject: Re: Intervju sa Ashley Greene!   Intervju sa Ashley Greene! Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 3:45 am

Zakon cura
Back to top Go down
**Alice**
Now/a si na forumu
Now/a si na forumu
**Alice**


Posts : 8
Join date : 2010-01-07

Intervju sa Ashley Greene! Empty
PostSubject: Re: Intervju sa Ashley Greene!   Intervju sa Ashley Greene! Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 3:45 am

Zakon cura
Back to top Go down
Sponsored content





Intervju sa Ashley Greene! Empty
PostSubject: Re: Intervju sa Ashley Greene!   Intervju sa Ashley Greene! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Intervju sa Ashley Greene!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ashley's interwiew for Ashley Greene Serbia
» Ashley Greene u seriji Shark!
» Ashley greene
» Ashley Greene at Santa Monica
» Ashley Greene's Puppy Love

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Twilight filmovi i knjige :: Twilight knjige :: Eclipse / Pomracenje :: Novosti - News-
Jump to: